Hakkımızda

Uluslararası arenada ve Türkiye genelinde, distribütörlüğüne sahip olduğumuz markaların satış ve pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz. 20 yıllık tecrübemiz ve iş ortaklarımız ile sektörde lider konumumuzu koruyarak gıda ve gıda dışı dağıtımıyla hizmet vermekteyiz. Teknolojik alt yapıya sahip 4000 m2 kapalı depolama alanında ürünler depolama koşulları doğrultusunda sevkiyata hazır stoklanır.

Global anlamda dünyanın her noktasına ve her sektöre hizmet vermekteyiz. Yerel bazda hizmet verdiğimiz sektörler arasında kafeler, restoranlar, oteller, büfeler, kantinler, hastaneler, özel projeler, yemekhaneler, catering firmaları, yurtlar, devlet kurumları gibi birçok alan mevcuttur. Tüm tedarikçi firmalarımıza soğuk satış, sıcak satış, yaygın dağıtım ve lojistik hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmaktayız. 4000 metre kare kapalı alan depomuz -18, +4 soğuk hava alanlarına sahiptir. Firmalara ve tedarikçilerine ofis, depolama, lojistik ve dağıtım konularında imkân oluşturmakta, firma ve tedarikçilerine bu anlamda çözümler sunmaktayız. Firma olarak hizmet verdiğimiz toptan gıda, ev dışı tüketim noktalarına ve diğer müşterilerimize kesintisiz, yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız.

Sancak Global’in gücüne güç katan iş ortaklarını incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Dünyanın
Her Noktasına

Güçlü altyapımız ile dünyanın her noktasına gönderim yapıyoruz. Her nerede olursanız olun, alacağınız hizmetten %100 memnun kalacaksınız.

20 Yıllık
Tecrübe

20 yıldan daha fazla bir süredir sektörde liderliğimizi koruyarak iş ortaklarımıza en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz

%100 Prestijli
Markalar

Ürün portföyümüzde her zaman prestijli markaları bulundurmaktayız. Güçlü markalar ile gücünüze güç katacaksınız.

Güvenli
Alışveriş

Bugüne kadar binden fazla müşterimize sorunsuz ticaret sağlayarak her zaman isteklerine doğru çözümler ürettik.

20 Yılı Aşkın Tecrübemize
Neler Sığdırdık?

Prestijli markalarımız ile her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını kısa sürede karşıladık. %100 Güvenli ticaret anlayışımız ile iş ortaklarımızın güvenini korumaya devam ediyoruz.

0

Başarılı Ticaret

0

Prestijli Marka

0

Müşteri

0

Pozitif Görüş