Sancak Global 12-15 Ekim 2022 Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarında Olacak

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 2022

Her yıl 1000’in üzerinde katılımcımızı yurt içinden ve yurt dışından 70.000’in üzerinde profesyonel alıcı ile buluşturduğumuz Avrasya’nın en kapsamlı ambalaj endüstrisi etkinliği olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda, bu yıl “Yeni Nesil Fuarcılık”ı da benimseyerek, fiziksel fuar ve dijital platformlar üzerinden ticarete hız kesmeden devam ediyoruz. Avrasya Ambalaj İstanbul ve eş zamanlı düzenlenen Food-Tech Eurasia Fuarları olarak; ambalaj ürünleri, ambalaj makineleri, ambalaj baskı & konverting teknolojileri ve gıda & içecek işlem teknolojileri gibi fikirden nihai tüketiciye giden her adımın ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin sergilendiği önemli bir ticari platform olmaya devam ediyoruz. Orta doğu, Kafkasya, Rusya, Balkanlar, Doğu ve Batı Avrupa, Afrika, Batı ve Orta Asya’dan gıda ve gıda dışı endüstrilerden üreticiler, bu fuarlarda ambalaj ve gıda işlem teknolojileri üreticisi firmalarla buluşmasına olanak sağlıyoruz.

Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında kapılarını açıyor! Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) iş birliğinde; Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleri ile düzenlenen fuara ambalaj endüstrisinin her alanında 1100’ün üzerinde yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisi katılım gösteriyor.

2021 yılında 12.131’i yurt dışından olmak üzere toplam 70.334 ziyaretçinin geldiği fuar ambalaj endüstri tarafından büyük ilgiyle karşılanmıştı. 2022’de bu sayının artarak dünya genelinden 15 bin üzerinde yabancı ziyaretçinin, toplamda ise 80 bin sektör profesyonelinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

Sancak Global olarak sizi fuar merkezinde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.